خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (No Ratings Yet)
Loading...

آموزش کامل استوری اینستاگرام

استوری اینستاگرام  را می توان در بالای خوراک خود پیدا کنید . آنها حلقه هایی هستند که از تصاویر نمایه ای از همه شما دنبال می شوند. همچنین شما در سمت چپ بالا خواهید دید. (اگر نمی توانید این را ببینید، برنامه خود را به طور کامل به روز کنید).

Stories are found at the top of the screen in the bubbles. People with new stories to watch will have the pink and orange circles around them. 

 

شما می توانید روی استوری های بقیه کلیک کنید وعکس هاشونو تماشا کنید . اونایی که استوری جدید داشته باشن دور قرمزی درحال چرخش هست برای رفتن از داستان شخص، به سادگی به سمت چپ ضربه بزنید. برای توقف یک داستان (در صورت نیاز به خواندن، تصویری یا انجام کاری دیگر)، انگشت خود را روی صفحه قرار دهید. برای غیرفعال کردن داستان شخصی (به معنی دیگر آنها را نمی بینید)، روی دایره خود در بالا نگه دارید. 

Click mute to unfollow someone's Instagram stories. You will still be following their regular feed. Muted stories will be found at the end of the bar of circles at the top and you can unmute them too. Don't worry Alice, I didn't mute you! :)
میتونید برای افزایش فالوور هم از این مقاله استفاده کنید
برای اضافه کردن فیلم ها و کلیپ های جدید به داستان Instagram خود، به سادگی با کشیدن انگشت به سمت چپ یا آیکون دوربین کوچک گوشه سمت چپ بالا را فشار دهید. یک صفحه نمایش مانند یک زیر خواهید دید. اگر راست را بکشید، پیام های مستقیم خود را خواهید دید.

از این صفحه چند گزینه برای چگونگی افزودن چیزها به Instagram خودتان دارید. به سادگی آنها را بین آنها انتخاب کنید.

زنده – این ویژگی زنده، به این معنی است که شما به صورت زنده به مخاطبان خود پخش می کنید. آنها را دریافت خواهید کرد که شما زنده (خاموش کردن اعلان های زنده در تنظیمات فشار در برنامه). پخش مستقیم شما در طول زمان زندگی شما در دسترس خواهد بود و برای هر دوره زمانی یا رول دوربین شما ذخیره نخواهد شد.

NORMAL – عادی این ویژگی این است که چگونه ویدیو یا عکس خود را به داستان اضافه کنید. برای اضافه کردن عکس، فقط دکمه دایعه کلیک را کلیک کنید. برای ضبط، باید دکمه دایره را نگه دارید و آن را در یک زمان 15 ثانیه ضبط کنید. پیشرفت در اطراف دیوار ضبط خواهد شد تا شما اطلاع دهید چقدر زمان ترک کرده اید.

BOOMERANG – بومرنگ یک ویدیو کوچک کوچک ایجاد می کند. آزمایشی برای ساخت برخی از تصاویر پر جنب و جوش!

HANDS-FREE – Hands-free همچنین یک گزینه ویدئویی است اگر می خواهید گوشی خود را برای ضبط کردن به جای نگه داشتن دکمه ضبط مانند در ویژگی های طبیعی قرار دهید. این می تواند مفید باشد اگر شما می خواهید خودتان نشان دهید.

شما همچنین می توانید فیلترهای چندگانه را با Instagram Stories مانند یک فیلتر سیاه و سفید، یک فیلتر شیب و چندین عدد اضافه کنید – نه چندان یا همان Cool Snapchat، اما می توانید در صورت گرفتن عکس در نور کم و یا بد (که در داستان های IG کاملا سرد است). برای اضافه کردن یک فیلتر، به درستی ضربه بزنید در این مرحله ویرایش.
Smile decoration + filter added.