خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (No Ratings Yet)
Loading...

6 روش برای کسب درآمد از اینستاگرام

در سال گذشته، اینستاگرام به یک قدرت واقعی در زمینه کسب و کار اینترنتی و بازاریابی دیجیتال تبدیل شده است
از ماه ژانویه، 100 میلیون کاربر فعال ماهانه به دست آورده است، و مجموعا در حال حاضر  400 میلیون کاربر ماهانه و 75 میلیون کاربر روزانه از ان استفاده میکنند
این خیلی شگفت آور است بنابراین جای تعجب نیست که شرکت ها و مارکت ها درصد قابل توجهی از بودجه بازاریابی رسانه های اجتماعی خود را به این شبکه اجتماعی  اختصاص می دهند. کسب درامد از اینستاگرام کار سختی نیس !!

این برا ما به چه معناست ؟

خوب، اکنون زمان مناسب برای به دست آوردن پول در رشد محبوبیت آن است.

اگر شما آماده هستید، می توانید به راحتی خود را در موقعیتی قرار دهید که بتوانید از حساب کاربری Instagram خود پول زیادی کسب کنید.

هنوز مطمئن نیستید که چه کاری انجام دهید؟


اولین کاری که شما باید انجام بدهید : جذب فالوور

اولین چیزی که باید توجه کنید بهش : دنبال چه چیزی هستی؟ شما باید از ابتدا بدانید که بیشتر مارک ها انتظار پیروی قوی و وفادار برای ایجاد یک همکاری کاری خواهند داشت. اگر شما در این بخش کمبود دارید، راه های ساده ای وجود دارد که می توانید میزان فالوور های خود را افزایش دهید .

1-  اطلاعات زیستی خود را با تمام اطلاعات درست پر کنید: این شامل اطلاعات تماس شما، آنچه شما در مورد آن پست می کنید و از کجا هستید. با چند کلمه کلیدی و حتی چندتا از هشتگها اضافه کنید تا اطمینان حاصل کنید که توسط نوع مناسب پیروان قابل کشف است.


2- 
به طور مرتب پست بزارید : برای رشد تعداد فالوورها، شما می خواهید چندین عکس را هر روز پست کنید … اما هشدار میدم بهتون ، همه را یک بار پست نکنید! هر روز یک عکس با کیفیت چاپ می کنید بهتر است .


3- عکس های با کیفیت بگیرید
اطمینان حاصل کنید که تصاویر شما از بهترین کیفیت با اثرات جذاب است. هیچ نقشی در ضبط یک تصویر ضعیف وجود ندارد، بنابراین واقعا وقت خود را برای اطمینان از این که تولید بالاترین کیفیت را داشته باشید


استفاده از هشتگ های مرتبط: بعید است که تصاویر شما بدون هشتگ مربوطه کاربر جذب کنند . با بهترین هشتگ هایی  که با زمینه مورد علاقه تان به اشتراک گذاشته اید، خودتان را آشنا کنید و مطمئن شوید که از هر یک از آنها از آنها استفاده می کنید. من از برنامه TagForLikes برای ایده هایم  استفاده می کنم و موارد سفارشی آن را ذخیره می کنم.


با پیروان خود ارتباط برقرار کنید: نمی توانید انتظار داشته باشید تمام تعاملات به طور مستقیم به شما برسد. هر روز یک روز وقت بگذارید تا با دنبال کردن و دوست داشتن تصاویر خود با پیروان خود و یا هر کسی که در صنعت شما شرکت می کنید ارتباط برقرار کنید. اگر شما با محتوای معتبر ارتباط برقرار کنید، مردم برای رسیدن به حساب کاربری خود کشیده می شوند و امیدواریم به پیروان وفادار خود پیوست.

خوب، بنابراین تعداد پیروانتان را افزایش دادید –  اکنون زمان شروع کسب درآمد است!

 

1- شروع کسب کار خود با فالوورهای زیاد

 

بازاریابی موفق در رسانه های اجتماعی تقریبا مستلزم داشتن لیست طولانی از فالوور ها است.

شما فقط نیاز به یک مقدار قابل توجه از پیروان اینستاگرام دارید! هر چه بیشتر شما داشته باشید، بیشتر شما “دیده می شود” و بیشتر شانس خود را تبدیل به منجر به فروش.

چند راه وجود دارد که بتوانید پیروان خود را در Instagram رشد دهید. یکی از این ها خرید فالوور از سایت ماست و دیگر گزینه خوندن این مقاله در مورد افزایش فالوور   است که کار راحتی است

 

2- لینک های محصول را در محصولات بزارید تا راحت بخرن

 

لینک های محصول و پیوندهایی به وبلاگ شما بسیار مهم هستند وقتی که می خواهید به پول در Instagram بروید!

هر تصویر، ویدئو، و یا هر چیز دیگری که شما به اشتراک میگذارید باید شامل CTA باشد (در این صورت پیوندهایی به وبلاگ شما یا هر کجا که می توانید آن را خریداری کنید).

همچنین اطمینان حاصل کنید که یک عددی یا علامت گذاری می کنید که می تواند خرید آنها را راحت تر کند.

نمایش مشخصات عمومی در حال حاضر اجازه لینک های قابل کلیک را نمی دهد، بنابراین در حال حاضر کاربران فقط باید با نوشتن مجدد لینک در پنجره مرورگر خود را انجام دهند. مانند عکس زیر

کسب درام از اینستاگرام

3- تصاویر با کیفیت را به اشتراک بگذارید

 

با وجود ویژگی های جدید، اینستاگرام است، و همیشه در مورد به اشتراک گذاری تصاویر زیبا است.

هیچ چیز چشم اندازهای شما را جذب نخواهد کرد و یا کسب درآمد از حساب شما بیش از کیفیت بالا، تصاویر زیبا.

پیروان خود را نشان دهید که نام تجاری شما با تصاویری است که به حس های بصری آنها احتیاج دارد. نمایش محصولات خود، داستان به نام تجاری خود را به آنها بگویید، تصاویر با گرافیک تغییر یافته ایجاد کنید و خلاقیت پیدا کنید.

برای مثال، اگر به عنوان مثال خدمات ورزشی دارید، می توانید تصاویری از هانک های گرم را که کار خود را انجام می دهند، نشان دهید. اگر یک سرویس فروش ماست هستید، تصاویر خود را از محصول خود به اشتراک بگذارید و شاید دیگر راههایی که می توانید از این ماست در دستور العمل ها استفاده کنید.

بررسی کنید که چگونه استارباکس این کار را با گرافیک شگفت انگیز، تصاویر هنری فنجان استارباک و آخرین سازهای قهوه انجام می دهد.

همیشه مطمئن باشید که عکس های جدیدترین محصولات خود را به اشتراک بگذارید. به عنوان مثال، شما می توانید یک کتاب جدید بنویسید. ضربه محکم و ناگهانی پوشش را ببندید و با تاریخ انتشار آن به اشتراک بگذارید

 

بسیاری از طرفداران و طرفداران مایل هستند که نام تجاری خود را تنها برای به رسمیت شناختن کمی تایید کنند – و البته درباره آنها در نمایه شما. این یک راه عالی برای جذب پیروان شما و همچنین انتقال محتوای اصلی و با کیفیت است.

پیروان خود را فرصتی برای ارائه عکس های خود را با محصول خود، به اشتراک گذاری تجربه خود را در یک ویدیو، و یا هر چیزی که دوست دارند. بهترین ارسال ها می توانند تخفیفات خود را بر روی محصولات خود، یک پاداش کوچک، یا شاید فقط کمی از طریق نام تجاری خود دریافت کنید.

در اینجا یک نمونه عالی از Starbucks آخرین “سلام پاییز” ویدیو توسط هنرمند هنری پس از آنها معرفی فصلی پاییز.

پول در اوردن از اینستاگرام

 

4- سازماندهی مسابقات یا حوادث

 

مردم را دوست دارید تصاویر خود را و به دنبال شما، چرا که شما در حال اجرا یک مبارزات خنثی و یا یک رویداد.

ارائه معاملات منحصر به فرد برای یک دوره کوتاه مدت و به روز رسانی کاربران خود را در مورد چگونگی زمان اجرا (فوری کار می کند).

اشتراک گذاری تبلیغاتی ویژه یا کوپن ها راه دیگری برای پیروان شما در مسابقه است و آنها را به فروش می رساند. از آنها بخواهید دوبار ضربه بزنید یا یک دوست را برای نشان دادن نام خود در جعبه قرعه کشی بنویسید.

یکی از بهترین مزایای استفاده از مسابقات و کمپین ها در Instagram این است که شما می توانید هشتگ های جداگانه ایجاد کنید و همه ی مشارکت ها را در یک مکان نگه دارید.درامد اینستاگرام

 5- اینفولسر مارکتینگ رو انجام بدید

 

، افرادی هستند که در Instagram فالوور های زیادی دارند . به عنوان مثال، اگر شما در حال فروش پوشاک زنان به دنبال عوامل تاثیر گذار آنلاین مانند وبلاگ نویسان مد، کارآفرینان و یا گوروهای رسانه های اجتماعی هستید که طرفداران زیادی دارند.

تعداد زیادی از وبلاگنویسان مایل به اشتراک گذاشتن مارک هایی که می پوشند و به همین دلیل خرید از یک نام تجاری خاص، ایده خوبی است. این یک راه عالی برای ایجاد ترافیک ارجاع از طریق لینک به وبلاگ شما و همچنین نشانهای بازرگانی Instagram شما است.

از ان ها بخواهید شمارو معرفی کنند

6- اکانت خودرا بفروشید (یکی از بهترین راها برای کسب درآمد از اینستاگرام)

 

در دنیای بازاریابی آنلاین، یک مخاطب آماده به کار در هزاران نفر بسیار ارزشمند است. اگر حساب کاربری Instagram شما تعداد زیادی فالوور را داشته باشد و دیگر نمی خواهید آن را مدیریت کنید، با فروش آن می توانید مبلغ عادلانه ای را بدست آورید. بازار های متعددی مانند حساب های ویروسی و FameSwap وجود دارد که چنین فروش را تسهیل می کنند، بنابراین انجام این کار راحت تر از انتظار می رود.

 

Severe ritonavir e cialis weather events and compresse this will give. Realizzata su il levitra si scioglie in bocca calciatori, ha indicato i risultati.

دیدگاه (2)

  • محمد| ژانویه 7, 2018

    عالی بود اگر میشه روش های بیشتری رو اضاف کنید