خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (No Ratings Yet)
Loading...

تولید محتوا خوب برای اینستاگرام

محتوای خود را ایجاد کنید

اگر چه وسوسه انگیز است، سعی کنید دور از استفاده از بیش از حد بسیاری از تصاویر سهام در خوراک خود را در Instagram. چیزی که در مورد تصاویر سهام است، هر کسی و هر کس می تواند به طور بالقوه از آنها استفاده کند، به این معنی که فالوور های شما ممکن است قبلا همان عکس ها را در پیج شخص دیگری یا در سایر پلتفرم ها دیده باشند. اگر از تصاویر با کیفیت عالی برخوردار نیستید، خود را با استفاده از تلفن هوشمند یا رایانه خود ایجاد کنید!

ابزار طراحی آنلاین، مانند Spark Post، بسیار سودمند است، زمانی که برای ساختن تصاویر جذاب برای رسانه های اجتماعی به کار می رود. شما می توانید برای یک پس زمینه ساده یا الگو برای یک نگاه ساده تر بروید و یا حتی از یک تصویر محصول استفاده کنید اگر شما برای فروش بیشتر است. داشتن یک بانک از عکس های با وضوح بالا از محصولات شما واقعا می تواند به شما کمک کند که از یک وضعیت چسبنده به شما کمک کند، اگر شما همیشه در مورد محتوای اینستاگرام خود را کم کنید. اگر یک جامعه قوی از طرفداران داشته باشید، یک عکس محصول ساده و یکنواخت ممکن است برای تعامل شما کار کند

https://blog.iconosquare.com/wp-content/uploads/2017/08/example-1.png

 

در نهایت مهم نیست که انواع فرمت های محتوا در دسترس شما را به عنوان یک کاربر Instagram نادیده بگیریم. یک پست چرخ فلک را امتحان کنید تا بتوانید تا 10 تصویر را در یک لحظه به اشتراک بگذارید، احساس یک عکس به صورت آلبوم ایجاد کنید. یک ویدیو 60 ثانیه همچنین می تواند یک روش عالی برای نشان دادن محصولات خود در استفاده برای مثال، یا به سادگی یک آموزش کوتاه یا تظاهرات باشد. مراقب باشید که پست های محصول خود را بیش از حد تحمل نکنید – شما می خواهید محتویات محتوا را تغییر دهید تا همه چیز را متعادل کنید و تعاملات را از پیروان خود تشویق کنید!

 

. یک نقطه کانونی روشن را تعریف کنید

Instagram همه چیز در مورد گرفتن پیروان شما برای متوقف کردن و درگیر شدن با عکس های شما است، و چند نکته برای گرفتن آنها برای انجام این کار وجود دارد. به عنوان مثال، داشتن یک نقطه کانونی روشن می تواند به کاربران کمک کند تا روی تصویر خود بماند. تصویری که بیش از حد شلوغ است، به نظر چشم گیر است و اثر متقابل دارد. مغز ما تمام این محاسبات را بدون ما حتی متوجه می سازد، بنابراین مهم است که واقعا وقت خود را صرف بررسی محتویات خود کنید قبل از اینکه از پیروان خود بخواهید که چنین کاری را پس از انتشار منتشر کنند.

 

.3 با قاعده سوم موافق باشید

حکومت سوم قوانینی عکاسی کلاسی است که هر عکاس میتواند به شما بگوید. برای اجرای حکومت های سوم، شما نیاز به تصور یک شبکه 9 بخشی که تصویر خود را روی هم قرار داده است، با هم تر کردن جالب ترین ویژگی های آن در کنار تقاطع ها. برای یک شات جالبتر، نقطه کانونی را در یک سوم از تصویر تنظیم کنید.

4. برای فضای سفید و مرزها اجازه دهید


ترک لبه های سفید در اطراف تصاویر Instagram شما می تواند یک اثر غیر معمول ایجاد کند که چشم را بیش از یک تصویر بدون مرز جذب می کند. این به خصوص اگر تصویر نقاط پیشین مانند حکومت سوم و نقطه کانونی روشن را احترام بگذارد. مرزها اطمینان حاصل می کنند که عناصر طراحی شما دارای نفوذ هستند: یک جنبه مهم در نظر گرفتن اینکه آیا می خواهید از یک پست پر از اشتغال جلوگیری کنید.

5. توجه به کنتراست و تعادل داشته باشید


کسب درآمد از اینستاگرام
برای تصویری که در خوراک نمایش مشخصات عمومی قرار دارد، باید عناصر متضاد داشته باشد. کنتراست می تواند به رنگ، شکل، فونت، نور و نوردهی، مقیاس، فضاهای سفید و بسیاری موارد دیگر اشاره کند. پیدا کردن کنتراستی که باعث می شود پاپ آپ تصویر شما کاملا به شما برسد – و این یک قدم ضروری است تا پیروان شما با محتوای شما ارتباط برقرار کنند.