خیلی بدبدمتوسطخوبخیلی خوب (No Ratings Yet)
Loading...

ابزار های ویرایش عکس اینستاگرام

. VSCO

خیلی احتمال داره که  قبلا اسم  VSCO رو شنیده باشید.  برنامه عکاسی آنها یکی از محبوب ترین (و قدرتمند) در بازار است.

در حقیقت، وقتی از گروهی از نفوذگرهای Instagram خواسته شد که چه برنامه ویرایش عکس مورد علاقه خود، VSCO رو انتخاب کردن
2. Snapseed
بهترین ابزار ویرایش عکس به صورت خیلی پیشرفته ابزار اینستاگرامی snapseed است ، نرم افزار ویرایش تصویر گوگل Snapseed بهتریین ابزار برای ویرایش عکس های شماست !

instagram tools


3. Over

ایا عکس هایی رو دیدی که جملات الهام بخش و گرافیکی روی آن هاست؟ میخواهید مثل آن ها بتوانید روی عکس هاتون این اعمال رو انجام بدید بهترین ابزار برای اینکار ابزار اینستاگرام over است

چگونگی استفاده از Over:  پس از دانلود، شما می توانید از 18 فونت مختلف، یک تن از گرافیک های مختلف، و به راحتی تنظیم اندازه، رنگ و قرار دادن برای رسیدن به ظاهر کامل را انتخاب کنید.

instagram toolsAfterlight

Afterlight یک ویرایشگر عکس کلاسیک با ابزارهای اساسی مانند روشنایی، وضوح، کنتراست، نوردهی، اشباع، رنگ، دمای، دانه، ویجت، سایه و برجسته است. همچنین برنامه دارای فیلترهای گسترده ای برای انتخاب است. ابزار فیوژن Afterlight یکی از بزرگترین نقاط قوت آن است. فیوژن به کاربر اجازه می دهد تا فیلترهای مورد علاقه خود را به یک فیلتر مخلوط ترکیب کند که این بدین معنی است که یک بازی بی پایان از ترکیب و مطابقت دارد.

Aviary

اختراع کنید این برنامه دارای تمام ابزارهایی است که می خواهید شروع به یادگیری نحوه ویرایش عکس ها کنید. Aviary دارای مجموعه ای گسترده از قاب ها و برچسب ها برای انتخاب از برنامه است. همچنین شامل پوشش، اثر، قرار گرفتن در معرض، vignette، تمرکز، تاری و ابزار متن را انتخاب کنید که به همین دلیل است که در لیست ما از مهم ترین ابزار ویرایش .

camera+

دوربین + یک ابزار ویرایش عالی برای عکاسان مبتدی است. به غیر از برنامه های دیگر، Camera + اجازه می دهد تا کاربر برای استفاده از ابزارهایی مانند حساسیت و سرعت شاتر هنگام گرفتن تصاویر استفاده کند. توصیه می شود از این برنامه به شدت توصیه می شود اگر شما می خواهید بهترین تصاویر با کیفیت. همچنین دارای ویژگی های ویرایش اولیه مانند قرار گرفتن در معرض و فیلتر است.

 امنیت اینستاگرام

pro-camera

Pro-Camera یک برنامه کارآمد است که به کاربر اجازه می دهد هر دو ویدیو و عکس را ویرایش کند. این همچنین به شما اجازه می دهد تا در Light Low و HDR عکس بگیرید و آن را برای افرادی که مایل به آشنایی با نحوه عکسبرداری از عکس های با کیفیت بالا هستند، ایده آل کنید.

. Whitagram

اگر می خواهید برخی از ابزارهای ویرایش ساده و فریم ها، اندازه ها و رنگ ها را انتخاب کنید، پس از Whitagram نگاه کنید. آنها همچنین دارای برخی از برچسب های دلپذیر هستند که می توانید آن ها را برای اضافه کردن کمی عکس العمل به عکس های خود و خوراک Instagram استفاده کنید.


11. Pic Stitch

چه چیزی Pic Stitch را از دیگر برنامه های عکس فتوشاپ جدا می کند این است که اجازه می دهد تا شما نه تنها عکس های خود را در طرح مورد نظر خود ترتیب دهید، بلکه تصاویر را درون برنامه خود نیز ویرایش کنید. ابزار ابزار Pic Stitch بسیار شبیه به Aviary است که به این معنی است که مهارت هایی که از یک نرم افزار آموخته می شود می تواند به خوبی به سمت دیگر ترجمه کند.


Pic Frame

Pic Frame یک برنامه عالی است که برای ایجاد کلاژها مناسب است. این کار بسیار ساده است و شامل فراوانی طرح های مختلف کلاژ برای انتخاب است.

DXP

DXP Free یک برنامه سرگرم کننده و چند دوربین است که برای افرادی که نمیخواهند اثرات را آزمایش کنند، برنامه ای است. یکی از جالبترین ویژگی های DXP Free این است که ابزار مواجهه دوگانه ای است که می تواند به یک اثر واقعا خواب آلود و رویا به عکس ها اضافه کند.

tangent

Tangent، در کلمات ساده و ساده، فقط سرگرم کننده برای استفاده است. طرح های هندسی فوق العاده هنری و ساده می توانند هیجان زیادی را به وجود آورند و حتی عکس های عرفانی را به قطعات هنری عجیب و غریب تبدیل کنند.


facetune

اگر میخواهید از هر گونه نقص یا لکههایی که ممکن است شما را از ارسال این شخصیت کامل خلاص کنید خلاص شوید، از طریق Facetune راهی برای رفتن است. اساسا فتوشاپ برای چهره شما، بدون قیمت گران قیمت است.


Hipstamatic

سرگرم کننده، ساده و آسان برای استفاده از نرم افزار که شامل ابزار ویرایش اولیه شما است.


 quick

اگر نام هر نشانه ای بود، این برنامه مناسب برای اضافه کردن برخی از متن به عکس های خود را زمانی که شما مشغول هستند و بر روی بروید.


Bokehful

Bokehful در خارج از تمرکز نگاه برخی از تصاویر عکس رندر. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد تا جلوه های بوکه، بازی با اشکال هندسی، و ظروف سرباز و شفاف تصاویر را به نمایش بگذارد.


Crossprocess

رنگ و کنتراست. این نام برای Crossprocess است. این ابزار ویرایش می تواند تصاویر شما را به نظر برساند که بسیار شبیه به سهام فیلم است.

A beautiful mess

سرگرم کننده، سرگرم کننده و سرگرم کننده است. عاشقانه زیبا عکس های خود را تبدیل به یک عینک لذت بخش است.